40 грн. ₴

Шліфування, лакування паркету та дошки

Якщо Вам потрібно замовити шліфування паркету або Вам необхідно замовити лакування дошки, тоді Вам саме до мене! Я пропоную замовити шліфування дошки та лакування паркету на максимально вигідних для Вас умовах.

Я пропоную такий спектр послуг:
- шліфування паркету;
- циклювання паркету;
- лакування паркету;
- ремонт паркету.

Всі роботі по шліфуванню паркету виконую у два етапи:
1. Спочатку паркет вирівнюється.
2. Провожу чистову шліфовку.

По необхідності, якщо є щілини, то тоді також займаюсь шпаклюванням. Що стосовно лаків, то в роботі використовую засоби полімерові на водній основі, а також алкідно-урітанові на розчинниках. Якщо клієнт бажає, то можливе використання плоскошліфувальної машинки. Також по бажанню замовника виконую прибивання дерев’яного та пластикового плінтуса

Для шліфовки кутів використовую кутову машинку. Всі роботи проводяться максимально якісно. При цьому в приміщенні мінімум пилу (таким чином я можу виконувати роботи навіть після побілки стін). Все обладнання, що потрібне для виконання замовлення, працює від мережі 220-В.

Ціна на шліфовку паркету та ціна на лакування дошки демократична та адекватна. До роботи відношусь відповідально. Якщо у Вас є запитання, то завжди надам детальну консультацію. Чекаю Ваших замовлень!
Дополнительная информация на сайте parketnij-majster.info

ID: 961318
Создано: 04/05/2020

Зіновій

Зарегистрирован 04/05/2020
Активность 04/05/2020 18:07

Покупайте безопасно

  • Не платите продавцу до получения товара или услуги
  • Встречайтесь с продавцом в публичном месте
  • Проверяйте товар перед покупкой

Похожие объявления