Поліграф (детектор брехні).Всеукраїнська Асоціація Поліграфологів(ВАП)

Поліграф (детектор брехні). Всеукраїнська Асоціація Поліграфологів (ВАП)
Компанія експертів поліграфологів «Всеукраїнська Асоціація Поліграфологів» проводить перевірки на детекторі брехні по всій Україні.
Найчастіше до нас звертаються з питань розслідувань:
• Крадіжки (хто вкрав гроші, золото, коштовності, документи, антикваріат, інші матеріальні цінності?);

• Нестачі (чому сталася недостача, де або у кого зараз знаходиться відсутні матеріальні цінності, хто організатор махінації. Яким чином була організована змова між співробітниками, з ким вступив у змову Ваш персонал? За яку суму грошей продали крадене?)

• Питання по персоналу (проведення скринінгу при працевлаштуванні.

1. Скринінг дозволяє створити потужний «фільтр», який вбереже Ваш бізнес від співробітників з прихованими факторами ризику, людей впроваджених в вашу компанію з метою зливу комерційної таємниці, людей, що приховують серйозні правопорушення на попередніх місцях роботи.

2. Планова перевірка персоналу на детекторі брехні дозволить встановити групу приховуваних фактів співробітниками від адміністрації, в тому числі ряду фінансових махінацій, крадіжки і приховування важливої інформації.
3. Перевірки на поліграфі персоналу, що звільняється допоможуть Вам розібратися в істинних причинах раптового звільнення співробітника. Якої шкоди для компанії допустив даний співробітник? Чи передавала ця людина комерційну інформацію Вашим конкурентам?

• Сімейні питання на детекторі брехні. Наші експерти поліграфологи допоможуть Вам розібратися в питаннях вірності, встановлення факту подружньої зради, виявлення осіб, причетних до зради, встановлення обставин і подій подружньої невірності.

Фахівці нашої компанії по всій Україні проведуть перевірку на детекторі брехні в максимально оперативні терміни. Всі послуги надаються в умовах повної анонімності і конфіденційності. Телефонуйте зараз і отримаєте відповіді на питання, які позбавили Вас сну і спокою!
Проводимо тести на поліграфі (детекторі брехні) в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Львові, Черкасах, Житомирі, Кропивницького, Запоріжжі, Кривому Розі, Івано-Франківську, Ужгороді, Сумах, Вінниці та інших містах України. Тобто, така послуга як перевірка на детекторі брехні доступна у всіх обласних центрах.

ID: 871309
Создано: 14/05/2018

Юлия

Зарегистрирован 14/05/2018
Активность 14/05/2018 16:21

Покупайте безопасно

  • Не платите продавцу до получения товара или услуги
  • Встречайтесь с продавцом в публичном месте
  • Проверяйте товар перед покупкой

Похожие объявления