Паркетні роботи Львів. Укладання дошки, циклювання паркету у Львові

Укладання паркету Львів, циклювання, ремонт паркету у Львові, паркет ціна за квадратний метр, паркетну підлогу, паркетна дошка ціни міста Львова, укладання паркетної дошки по Львову і області.

Створити затишну атмосферу у будинку допомагають тільки натуральні матеріали і кольори. Органічне і природне середовище майже усім припаде до душі. Тому немає кращого варіанту для оформлення будинку, ніж дерево!

Дерев'яний паркет відмінно вписується у будь-який інтер'єр і підходить як для маленької квартирки, так і для шикарної вілли. Уся справа в обробці, кольорах, та різновиді деревини.

Ми пропонуємо недорогі послуги з укладання паркету у будь-якому приміщенні. Складні і оригінальні завдання нас не лякають - ми завжди раді взятися за новий складний рівень роботи і удосконалювати професійні навички.

Наші уміння майже доведені до ідеалу - ми правильно укладаємо паркет, красиво і акуратно обробляємо його поверхню, шліфуємо і лакуємо! Виходить просто витвір мистецтва!

Ми займаємося різними видами дощок і однаково добре з ними працюємо: брашированна, художня, масивна, індустріальна, екзотична, терасна, штучна, тришарова і інші. У будь-якому випадку наші експерти потурбуються про якісність покриття і зроблять його чарівно красивим!

Усе це можливо за адекватною і оптимальною вартістю. Ми гарантуємо бездоганний результат в найкоротші терміни. Звертайтеся за детальною консультацією до наших менеджерів.

Працюємо щодня з 8.00 до 18. 30!
Актуальні номери:

( 050 ) 420 – 58 – 63
( 067 ) 640 – 52 – 48
( 063 ) 346 – 82 – 22

ID: 739458
Создано: 05/12/2016

менеджер по работе с заявками

Зарегистрирован 27/09/2016
Активность 31/03/2018 11:06

Покупайте безопасно

  • Не платите продавцу до получения товара или услуги
  • Встречайтесь с продавцом в публичном месте
  • Проверяйте товар перед покупкой

Похожие объявления