Будівництво купальних ставків

Купальні ставки з біологічною регенерацією (самоочищення води) почали будувати в європейських країнах ще у 80х роках, і досить швидко такі варіанти стали модною тенденцією та конкуренцією басейнів. Це зумовлено тим, що купальний ставок виконує декілька функцій: купальна територія, елнмент ландшафтного декору, водойма для розведення промислових та декоративних видів риб. Очищення води купальгого ставка відбувається за рахунок відведеної мілководної зони, де висажуються підводні та надводні рослини які в свою чергу є природним біофільтром води.
Вважається, що в нашому регіоні використання купального ставка можливо тільки протягом теплого сезону. Це не так, воду у купальному не потрібно зливати на зиму, на відміну від відкритих бетонних басейнів. З упевненістю можна сказати, що «несезонне» купання в такому ставку принесе багато користі вашому здоров'ю і доставить багато яскравих відчуттів. Зробивши ополонку в ставку його можна використовувати як купіль після лазні або сауни.

Ще один плюс купальних ставків - простота і невисока вартість обслуговування. Наприклад, в басейнах необхідний цілий комплекс заходів з підтримки чистоти води, це установка складних і дорогих фільтрів або пристроїв по знезараженню води з недешевими і явно шкідливими для людини хімічними реагентами.
Вода в плавальному ставку буде чиста і прозора як в природному озері. І це буде вода, в якій буде життя. Найдрібніші мешканці такої водойми дафнії і циклопи - кращі показники високої якості води. Ці дрібні ракоподібні дуже чутливі до хімічного і радіоактивного забруднення і тому можуть служити організмами-індикаторами чистоти води.
Підтримка чистоти ставка основним чином відбувається восени (переважно кінець жовтня) полягає у підрізуванні сухих рослин і прибирання мулу з дна плавальної частини. Про інше подбає сама природа.
Природне очищення води в ставку, прибережні і водні рослини, мілководді і природний ландшафт в цілому привертають корисну і цікаву живність. Вашими сусідами можуть стати їжаки та інші ссавці, жаби з тритонами, равлики, жуки плавунці. Обов'язковими гостями будуть пернаті — плиски, кулики можливо і дикі качки.

ID: 624949
Создано: 27/02/2016

Микола

Зарегистрирован 16/09/2015
Активность 24/02/2017 14:28

Покупайте безопасно

  • Не платите продавцу до получения товара или услуги
  • Встречайтесь с продавцом в публичном месте
  • Проверяйте товар перед покупкой

Похожие объявления