380 грн. ₴

Прокат авто Львів, Оренда авто Львов, car rental, Аренда авто

Прокат авто Львів

Сьогодні серед туристів та мешканців міст помітний значний попит на прокат авто Львів. Згідно з останніми статистичними даними щороку кількість бажаючих скористатись послугами прокат авто Львів збільшується на 15-20%. Окрім цього, оренда автомобілів швидко зростає завдяки покращенню рівня життя та збільшенню ділової активності громадян.

Для кожної окремої ситуації необхідний лише певний транспортний засіб: для великої родини потрібен міні-бус, для романтичного побачення – кабріолет, для ділової зустрічі – автомобіль класу «люкс». Ми можемо задовольнити бажання навіть найвибагливішого клієнта завдяки великому вибору транспортних засобів від «економ» класу до респектабельних авто «VIP» класу.

Щоб ефективно використати час та правильно обрати автомобіль пропонуємо скористатись кількома простими, і в той самий час важливими, порадами. Завчасно продумайте маршрут поїздки та забронюйте обраний Вами автомобіль. Особливо важливо зробити це у розпал сезону, на вихідні або свята. У протилежному разі існує ймовірність втратити надто багато часу на пошуки відповідного автомобіля та понести незаплановані додаткові витрати.

Сьогодні оренда автотранспорту набуває все більшої і більшої популярності, а тому у багатьох людей виникають чисельні запитання про те, що буде, коли автомобіль потрапить в ДТП, чи забирають у водія документи на час оренди автомобіля, яка сума застави тощо. Саме такі запитання можуть відлякувати потенційних орендарів автотранспорту.

Для оформлення договору оренди автомобіля необхідно всього лиш пред’явити паспорт та посвідчення водія. Залишати їх в якості застави не потрібно. Проте, отримати автомобіль в оренду можуть не всі – існує обмеження за віком та водійським стажем. При оформлені оренди на прокат авто Львів укладається договір, в якому описані основні правила прокату та дії водія у разі настання страхового випадку. Після огляду автомобіля орендар підписує акт прийому-передачі транспортного засобу. У цьому документі будуть зафіксовані усі наявні пошкодження автомобіля і таким чином це захистить орендаря від будь-яких претензій щодо стану транспортного засобу при поверненні. При оформленні документів орендар залишає заставу, котра буде повернена по закінченні строку дії договору.

Звичайно, потрапляти у ДТП не дуже приємно, але водії прокатних автомобілів, навіть, у разі скоєння ДТП, захищені від серйозних фінансових проблем. Усі автотраспортні засоби, задіяні у прокаті, застраховані від можливих ризиків (у тому числі ОСАГО).

Прокат авто Львів – надійний помічник та необмежена свобода у пересуванні.

ID: 502033
Создано: 23/05/2015

Ігор

Зарегистрирован 23/05/2015
Активность 23/05/2015 22:42

Покупайте безопасно

  • Не платите продавцу до получения товара или услуги
  • Встречайтесь с продавцом в публичном месте
  • Проверяйте товар перед покупкой

Похожие объявления