Якісна цикльовка паркету недорого

Якісна цикльовка паркету недорого
Що таке циклювання паркету?
Циклювання паркету - це операція при якій спеціальна (циклювальні) машина зрізає верхній шар дерева біля дошки або паркету. Зріз дерева відбувається за допомогою гостро заточених металевих ножів закріплених на круглому валу.
Даний вид обробки паркету вже давно не застосовується, тому має дуже низький рівень рівності поверхні (борозни і перепади). Найголовніший мінус циклювання - це варварський зріз деревини товщиною від 1мм до 5мм.
Назва залишилася, а принцип змінився.
У наш сучасний вік обробку паркету вже давно замінили шліфовочні машини типу Хумел і тріо. Даний вид обробки паркету називається шліфування паркету. У вигляді ріжучого елемента тут застосовують спеціальний абразивний матеріал на тканинній основі, з різною фракцією каменю. Простіше кажучи це абразивна наждачний папір, високої міцності з хорошою клейовий основою. Але багато людей і навіть майстри з паркетним робіт за звичкою називають шліфування - циклюванням паркету.
Шліфування або Еврошліфовка дозволяє доводити рівність паркету і щільність поверхні до дуже високого рівня. При такій обробці підлоги на ньому не залишається ризиків, дробу і борозен. І при цьому шар оброблюваного паркету зводиться до мінімуму, не більше 0, 5-1 мм, що дає можливість збільшити термін служби паркету.
parketnirobotu@gmail.com
(067) 968-33-18 Денис

ID: 430814
Создано: 11/01/2015

Паркетні роботи

Зарегистрирован 29/10/2013
Активность 15/03/2016 10:42

Покупайте безопасно

  • Не платите продавцу до получения товара или услуги
  • Встречайтесь с продавцом в публичном месте
  • Проверяйте товар перед покупкой

Похожие объявления