Ефектбуд - Нове рішення у будівництві

Компанія ТОВ «Ефектбуд» була заснована і розпочала свою діяльність у 2002 році і протягом тривалого часу впровадила та успішно реалізувала не один продукт у будівельній галузі, а саме від виробництва гіпсокартону і пластикових вікон до будівельних блоків і шумоізоляційних панелей. При чому деякі проекти були на рівні наукових досліджень. Також був набутий великий досвід в загально-будівельних роботах на великих об’єктах.
У 2012 році було привезено з Німеччини новітню технологію і керівництвом було прийняте доленосне рішення про зміну напрямку розвитку фірми в сторону технологій будівництва фундаментів на геошурупах та виготовлення металоконструкцій.
З 2016 року Ефектбуд запускає власні виробничі потужності, які дозволяють виготовляти геошурупи для об’єктів будь-якої складності та бути незалежними від закордонних виробників. Було прийнято рішення про організацію будівельно-монтажних бригад спеціалістів для забезпечення швидких та якісних робіт. Компанія отримує безстрокову ліцензію на будівельні роботи рівня наслідків СС-2.
У 2019 ми зареєстрували торгову марку GEOSHURUP TM та впровадили запатентовану систему кріплення фотоелектричних модулів SLIDEIN для наземних сонячних електростанції. В компанії працює інженерно-технічний відділ, за плечима якого понад 1000 реалізованих об`єктів по всій Україні, серед яких пірси, тераси, фундаменти, кілька десятків мегават сонячних електростанцій (промислових та приватних ). Розвиваємо галузь альтернативної енергетики – сонячних електростанцій. Рухаємось у ногу з часом, впроваджуючи інновації у галузі енергетики та будівництва. Ми проектуємо, виробляємо та успішно реалізовуємо конструкції будь-якої складності.

ID: 1012481
Создано: 03/06/2021

Леонід

Зарегистрирован 03/06/2021
Активность 03/06/2021 15:54

Покупайте безопасно

  • Не платите продавцу до получения товара или услуги
  • Встречайтесь с продавцом в публичном месте
  • Проверяйте товар перед покупкой

Похожие объявления